XI СМОТРА НАУЧНИХ РАДОВА СТУДЕНАТА АГРОНОМИЈЕ

with international participation

14-16 August 2019 at the Faculty of Agronomy in Čačak

Драге колеге,
Са задовољством Вас обавештемо да је Организационом одбору достављено 60 радова!
Најљубазније Вас позивамо да узмете учешће на 11. Смотри научних радова студента агрономије која ће се одржати на Агрономском факултету у Чачку 14-16. августа 2019. године.

Друго обавештење >>>>

Упутство за усмена излагања и постер >>>>

Трошкови конференције >>>>

Прво обавештење са упутством за прослеђивање радова >>>>

Важни датуми:

31. мај 2019. - пријава наслова радова, учесника (студент и ментор) на e-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dear Colleague,

It is a pleasure to inform you that 60 papers have been submitted so far!
We are kindly inviting you to participate in the 11th Conference of Agronomy Students.
It will be held at:
Faculty of Agronomy in Čačak
Serbia
14-16 August 2019

Second Announcement >>>>

Instructions for oral and poster presentations >>>>

Costs of the Conference >>>>

First Announcement with paper submission information >>>>

Important Dates:

31 May 2019 - submission of the paper titles and names of the participants (student and mentor) to email: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.