КОНАЧНА РАНГ- ЛИСТА КАНДИДАТА КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ
НА АГРОНОМСКОМ ФАКУЛТЕТУ У ЧАЧКУ

Први уписни рок школске 2019/2020.године

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ: ОПШТА АГРОНОМИЈА

Р. бр.

Презиме

Име оца

Име

Општи успех из средње школе

Бодови са пријемног испита

Укупно
бодова

Статус

1.

Стефановић

Зоран

Никола

37.32

58

95.32

Буџет

2.

Ђуричић

Верољуб

Радован

37.08

58

95.08

Буџет

3.

Ћирковић

Драгојле

Андријана

36.90

58

94.90

Буџет

4.

Јешић

Дејан

Никола

29.74

60

89.74

Буџет

5.

Туцаковић

Милан

Милица

30.16

58

88.16

Буџет

6.

Михајловић

Љубиша

Анита

28.70

58

86.70

Буџет

7.

Величанин

Урош

Страхиња

27.30

58

85.30

Буџет

8.

Дрча

Никола

Дарко

31.10

54

85.10

Буџет

9.

Миладиновић

Александар

Јанко

24.86

60

84.86

Буџет

10.

Савић

Драган

Срђан

30.48

54

84.48

Буџет

11.

Весковић

Дарко

Александар

32.72

50

82.72

Буџет

12.

Милутиновић

Душан

Младен

34.72

48

82.72

Буџет

13.

Пејић

Ненад

Марко

24.02

58

82.02

Буџет

14.

Басара

Миле

Катарина

31.90

50

81.90

Буџет

15.

Костић

Драган

Срећко

31.34

50

81.34

Буџет

16.

Дамљановић

Миладин

Срђан

26.26

52

78.26

Буџет

17.

Бојовић

Дејан

Марко

27.64

50

77.64

Буџет

18.

Савић

Владан

Невена

31.46

46

77.46

Буџет

19.

Алексић

Андрија

Милица

23.08

50

73.08

Буџет

20.

Јонтуловић

Драган

Катарина

28.16

44

72.16

Буџет

21.

Павловић

Радован

Стефан

25.94

44

69.94

Буџет

Положили пријемни испит закључно са редним бројем 21.

Објављивање коначне ранг листе 04. јула 2019. године у 800 часова.

Упис кандидата од 08. до 11. јула 2019. године.

 

 

СТУДИЈСKИ  ПРОГРАМ: ПРЕХРАМБЕНА ТЕХНОЛОГИЈА

Р. бр.

Презиме

Име оца

Име

Општи успехиз средње школе

Бодови са пријемног испита

Укупно
бодова

Статус

1.

Живановић

Милан

Даринка

39.06

60

99.06

Буџет

2.

Гочобија

Драган

Кристина

38.62

58

96.62

Буџет

3.

Марковић

Саша

Тамара

36.14

60

96.14

Буџет

4.

Дикић

Миодраг

Бојана

36.78

58

94.78

Буџет

5.

Павловић

Милоје

Анђела

38.18

55

93.18

Буџет

6.

Мандић

Небојша

Милица

34.62

58

92.62

Буџет

7.

Грујичић

Мирослав

Катарина

32.04

60

92.04

Буџет

8.

Бојовић

Драгутин

Милица

33.16

58

91.16

Буџет

9.

Јањић

Неђо

Марина

33.14

58

91.14

Буџет

10.

Пупавица

Раденко

Наталија

32.54

58

90.54

Буџет

11.

Пантелић

Милан

Катарина

36.98

53

89.98

Буџет

12.

Петковић

Милисав

Ана

36.88

53

89.88

Буџет

13.

Спасовић

Александар

Рада

31.80

58

89.80

Буџет

14.

Симић

Владан

Марко

31.06

58

89.06

Буџет

15.

Браловић

Драган

Горица

32.40

56

88.40

Буџет

16.

Влајнић

Саша

Милица

31.56

56

87.56

Буџет

17.

Ирижанин

Љубивоје

Зорица

26.96

58

84.96

Буџет

18.

Радмилац

Радош

Сара

32.50

52

84.50

Буџет

19.

Велисављевић

Перица

Ирена

35.14

46

81.14

Буџет

20.

Раковић

Владимир

Снежана

30.66

50

80.66

Буџет

21.

Драшковић

Милан

Ања

25.46

45

70.46

Буџет

Положили пријемни испит закључно са редним бројем 21.

Објављивање коначне ранг листе 04. јула 2019. године у 800 часова.

Упис кандидата од 08. до 11. јула 2019. године.

 


СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ: ВОЋАРСТВО И ВИНОГРАДАРСТВО

Р. бр.

Презиме

Име оца

Име

Општи успех из средње школе

Бодови са пријемног испита

Укупно
бодова

Статус

1.

Гавриловић

Драгослав

Бранко

31.70

60

91.70

Буџет

2.

Остојић

Душко

Ана

33.48

52

85.48

Буџет

3.

Симићевић

Владан

Урош

20.94

54

74.94

Буџет

4.

Недељковић

Горан

Срђан

34.58

34

68.58

Буџет

Положили пријемни испит закључно са редним бројем 4.

Објављивање коначне ранг листе 04. јула 2019. године у 800 часова.

Упис кандидата од 08. до 11. јула 2019. године.

 

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ: ЗООТЕХНИКА

Р. бр.

Презиме

Име оца

Име

Општи успех из средње школе

Бодови са пријемног испита

Укупно
бодова

Статус

1.

Станишић

Драган

Сузана

39.60

58

97.60

Буџет

2.

Добричић

Бојан

Наталија

34.60

56

90.60

Буџет

3.

Илић

Горан

Анђела

29.46

56

85.46

Буџет

4.

Тодоровић

Драган

Невена

27.92

56

83.92

Буџет

5.

Јоксимовић

Предраг

Јована

33.24

49

82.24

Буџет

6.

Василијевић

Милан

Александар

33.78

48

81.78

Буџет

Положили пријемни испит закључно са редним бројем 6.

Објављивање коначне ранг листе 04. јула 2019. године у 800 часова.

Упис кандидата од 08. до 11. јула 2019. године.

 

Комисија за спровођење конкурса за упис студената:

1. Др Владимир Курћубић, председник;

2. Проф. др Александар Пауновић, члан;

3. Проф. др Ленка Рибић -Зеленовић, члан;

4. Др Милун Петровић, члан;

5. Тања Стевовић, члан.