Агрономски факултет у Чачку
основан 1978. године

Поштоване колегинице и колеге студенти,

Овера пролећног семестра школске 2019/2020. године ће бити обављена у периоду од 27. до 29. маја 2020. године, од 8 до 12 часова. Овера семестра ће се спроводити истовремено са предајом пријава за јунски испитни рок школске 2019/2020. године.

Добијање потписа и овера семестра ће се обавити током 3 дана. Сви професори ће бити у обавези да у наведена 3 дана буду у својим кабинетима, како би овера била што успешнија. Семестар ће бити оверен безусловно.

Уколико неко од студената не прикупи све потписе до краја маја 2020, неопходно је да до 30. септембра 2020. године (уписа године) обезбеди све потписе у индексу.

Све наведене активности морамо спроводити у највећем реду и уз поштовање свих препоручених мера за превенцију инфекције вирусом covid19.

У Чачку, 14.05.2020. године                                                                                                                  Декан

Проф. др Томо Милошевић, с.р.