Поштовани,

Позив на овој страници упућен је студентима за учешће на првој UPSHIFT радионици, у оквиру пројекта “Школе за бољи квалитет ваздуха” који се спроводи заједно са UNICEF-ом у Србији.

Реч је о пројекту „Школе за бољи квалитет ваздуха“ у оквиру UPSHIFT програма, који спроводи Удружење SEE ICT, под покровитељством UNICEF-а у Србији. Пројекат омогућује младима (од 15 до 24 године) из Горњег Милановца, Краљева, Крушевца, Чачка, Косјерића, Ужица и околине, да допринесу позитивним променама у свом окружењу које се тичу тема квалитета ваздуха. Радионице ће се одржати 7. и 8. маја у Научно технолошком парку у Чачку, учесници се могу пријавити у тимовима (од 3 до 5 чланова) или као појединци. Путни трошкови за учеснике су покривени. У току радионица учесници ће имаће прилику да стекну знања и вештине за креирање решења за бољи квалитет ваздуха у локалним заједницама.

Више о програму, начину пријаве и реализацији радионице сазнајте на link-у. (Пријава траје до 30. априла 2022. године)