Поштовани,

Универзитет у Крагујевцу и Град Крагујевац и ове године организују Студентску летњу стручну праксу у установама чији је оснивач Град Крагујевац за студенте завршних година основних академских, интегрисаних академских и мастер академских студија.
Идеја програма је да студентима пружи прилику да током летњих месеци стичу практична искуства и знања стечена на факултету примене у пракси.

Конкурс за летњу праксу у установама чији је оснивач Град отворен је до 26. јуна 2022. године, а текст конкурса, као и доступне позиције за праксу можете наћи на сајту Универзитета.

Доступно је укупно 85 места за обављање праксе у 14 установа чији је оснивач Град Крагујевац.

Напомињемо да за поједине позиције могу конкурисати студенти свих факултета нашег универзитета.