Агрономски факултет у Чачку

with international participation

18-20 August 2021 at the Faculty of Agronomy in Čačak

Прелиминарни програм рада >>>>

Konferencija studenata agronomije u Čačku u slikama.

Агрономски факултет у Чачку сваке друге године организује скуп под називом Смотра научних радова студената агрономије на коме се представљају Универзитети учесници и истраживања студената у области биотехнологије.

Најљубазније Вас позивамо да узмете учешће на 12. Смотри научних радова студента агрономије са међународним учешћем предвиђене за 18-20.  август 2021. године.

Друго обавештење са упутством за прослеђивање радова >>>>

Важни датуми:

- последњи рок за слање целих радова је продужен до 15. јуна 2021. године

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Preliminary programme >>>>

Conference of Agronomy Students in pictures.

The Conference of Agronomy Students with international participation is an event traditionally held every second year at the Faculty of Agronomy in Čačak, Serbia, presenting the participating universities and their students’ researches in the field of biotechnology.

We are kindly inviting you to participate in the 12th Conference of Agronomy Students with international participation that will be held 18-20 August 2021.

Second Announcement with paper submission information >>>>

Important Dates: