Драги студенти и дипломци Универзитета у Крагујевцу,

Уколико сте заинтересовани за студије у Француској и желите да чујете више информација о доступним стипендијама за усавршавање и/или наставак студија у овој земљи,Центар за развој каријере, први пут, овог марта за вас организује

Онлајн презентацију стипендија Владе Француске
у среду, 3. марта 2021. године у 12.00 часова
путем BigBlueButton платформе

Презентација ће се одржатиу сарадњи са Француским институтом у Србији и CampusFranceагенцијом за промоцију француског високог образовања у иностранству.

На презентацији ће бити представљене стипендије Владе Француске за мастер 2 и докторатe у коменторству, као и искуства студената који су већ боравили у Француској.

Трајање презентације је сат времена.

Након презентације присутни ће имати прилику за консултације са представницима Француског института и Campus France-a.

Кандидати заинтересовани за учешће на презентацији морају се регистровати путем овог линка до 2. марта 2021. до 16.00 часова.

Сви пријављени кандидати добиће на дан презентације путем имејла линк за приступ догађају.

Кампања за доделу стипендија Владе Француске за академску 2021/22. годину је у току и трајаће до 29. марта 2021. године. Стипендије покривају трошкове школарине и живота у Француској, као и трошкове осигурања, а изабрани студенти добијају статус „стипендисте француске Владе”.

Више информација о овом програму стипендија можете наћи на сајту Центра за развој каријере.

Poster Stipendije vlade Francuske 2021