Студентска летња стручна пракса у сарадњи Универзитета у Крагујевцу и Института за јавно здравље Крагујевац

Конкурс за Студентску летњу стручну праксу 2023.

Поштовани,

Универзитет у Крагујевцу и Институт за јавно здравље Крагујевац и ове године организују Студентску летњу стручну праксу у службама и центрима Института за јавно здравље Крагујевац, у жељи да студентима Универзитета у Крагујевцу пруже прилику да током летњих месеци стичу практична искуства и знања стечена на факултету примене у пракси.

На конкурс се могу пријавити студенти завршних година основних академских, интегрисаних академских и мастер академских студија и то:

• Студенти Факултета медицинских наука - интегрисане академске студије медицине и фармације,
  • Студенти Природно-математичког факултета - студијски програми Биологија, Екологија, Молекуларна биологија, Хемија
  • Студенти Агрономског факултета

Пријаву за праксу могуће је поднети до 9. јула 2023. године.

Више информација о програму и начину пријаве доступно је овде.