Поштовани,

Према обавештењу које смо добили преносимо Вам да је у процесу кампања за Global Graduate Programme у сектору Маркетинга, који се показао као веома интересантна развојна прилика за студенте, и изазивао је велико интересовање код истих.

Програм је у трајању од 18 месеци и представља одличну прилику за младе да дођу у кратком року до руководећих позиција. Обухвата тренинге лидерства, прави посао са стварним утицајем од првог дана уз помоћ тренера и ментора,  отворене тимове спремне да поделе своје искуство и знање. Циљ програма је стварање будућих лидера БАТ-а!

У прилогу достављам оглас за Global Graduate Programme, као и линк ка Инфостуд платформи где се налази оглас на који студенти могу да се пријаве: Global Graduate Programme In Marketing - British American Tobacco SEE d.o.o. (infostud.com)

Global Graduate Programme>>>>